Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

 

Zobacz najlepszą stronę siebie

Fotografia portretowa.

Wiele oblicz. Wiele emocji.

Natalia:

 

Mam za sobą kilka lat doświadczenia w pozowaniu do sesji zdjęciowych i mogę powiedzieć czystym sumieniem, że Hubert zdecydowanie wyróżnia się wśród fotografów swoją osobowością, kreatywnością i zaangażowaniem. Dzięki nieprzeciętnej ambicji i dążeniu do perfekcji ciągle doskonali swój warsztat. Ma mnóstwo cierpliwości i empatii, dzięki czemu potrafi bezbłędnie uchwycić emocje i nastroje. Sesja z Hubertem to czysta przyjemność, za każdym razem panuje bezstresowa, życzliwa atmosfera. Jest otwartym i komunikatywnym fotografem, przywiązuje ogromną uwagę do szczegółów tak, aby zdjęcia były doskonałe pod każdym względem i by przykuwały wzrok. Jestem przekonana, że dzięki swojej spostrzegawczości i wrażliwości Hubert potrafi ująć w kadrze wszystko to, co najlepsze w każdej osobie, bez żadnego wyjątku. Polecam Huberta z całego serca. A jemu samemu życzę nieprzeciętnych sukcesów zawodowych, tak wyjątkowych jak on sam.

Skontaktuj się

korzystając z formularza poniżej.

Ania:

 

Hubercie dziękuję za zdjęcia. Bałam się sztuczności i retuszu, ale nic z tego nie zobaczyłam. Są piękne. Naprawdę nie spodziewałam się, że będę mogła to kiedykolwiek powiedzieć o moich zdjęciach. Z takim komentarzem spotykam się zresztą za każdym razem, gdy ktoś je ogląda.

Dzięki też za sesję. Spokój, luz, zrozumienie i pasja - tak mogłabym ją opisać. Trzymam kciuki za Ciebie
i Twoją pasję. I będę polecać.

Agnieszka:

 

W mojej opinii Hubert to Mistrz fotografii. Sama sesja była swobodną i pełną radości podróżą wgłąb siebie, dała mi możliwość zobaczenia siebie z nowej perspektywy. Otrzymałam bezcenne, praktyczne, konkretne wskazówki, dzięki którym pozując do zdjęć dobrze się bawiłam, a efekt tej pracy przerósł moje oczekiwania. Profesjonalizm i luz można połączyć wydobywając przy tym piękno, które uwiecznione na zdjęciach zostaje ze mną na zawsze. Dziękuję i z serca polecam!

Agnieszka:

 

Praca z Hubertem była dla mnie przygodą mojego życia, gdyż nigdy nie uczestniczyłam w profesjonalnej sesji fotograficznej. Doświadczenie sesji z Hubertem wiele zmieniło w moim postrzeganiu siebie. Sesja z Hubertem pozwoliła mi na zmierzenie się ze swoją cielesnością, samooceną i postrzeganiem siebie. Hubert jest wspaniałym człowiekiem, który od razu wprowadził atmosferę swobody i pozwolił mi bawić się z obiektywem oraz cieszyć każdą chwilą przygotowań czy sesji. Mogę śmiało powiedzieć, że jego praca i zdjęcia mają moc terapeutyczną. Do tej pory widziałam w sobie tylko wady. Hubert nie ujawniał efektów do końca i pozwolił mi zobaczyć całość siebie, „błysnąć pięknem”. Mój zachwyt nie ma granic, a oglądałam dopiero surowy materiał, tak jak mnie widział aparat. Chętnie wzięłabym ze sobą wszystkie zdjęcia! One są piękne, cudowne, wspaniałe i pozwoliły mi dostrzec SIEBIE! Taką jaka ja jestem! Dziękuję Ci Hubercie, za tą fantastyczną przygodę, którą chętnie powtórzę, za jakiś czas. Jak będę miała gorszy dzień, już wiem, na które zdjęcia mam patrzeć aby przywołać to cudowne uczucie bycia piękną…